Loading...
mockup
www.bankofinanse.pl

Eksperci w dziedzinie finansów

Banko Finanse

Zobacz inne realizacje
mockup

Banko Finanse to nowoczesne usługi finansowe, skrojone na miarę dla każdego klienta. Nowoczesne podejście firmy zaowocowało stroną internetową o śmiałym designie i ciekawych rozwiązaniach. Stworzyliśmy także logo — proste, nowoczesne i pełne wyrazu. Zaproponowaliśmy mocną typografię oraz dobrze uzupełniające się kolory — intensywnie nasycony turkus i granatowy.

Strona posiada system zarządzania treścią (CMS) WordPress. To popularne rozwiązanie pozwoliło na szczegółowe zadbanie o kwestie techniczne, takie jak czas ładowania strony, przewijanie, animacje czy bezpieczeństwo.

Logo Banko Finanse
Mockup Banko Finanse
Mockup Banko Finanse

Podczas projektowania postanowiliśmy skorzystać z najnowszych trendów i odważnych rozwiązań. Połączenie wyrazistej geometrii i abstrakcyjnych form przykuwa wzrok. Turkus przeplatający się z granatem o dużym nasyceniu tworzy mocny, odważny kontrast. Barwy jednocześnie ciekawie współgrają. Umieszczenie propozycji usług w pierwszej sekcji przyciąga uwagę i sprzyja czytelności. Strona posiada czystą, spójną, wyrazistą kompozycję. Wdrożony został newsletter oraz formularz kontaktowy – oba zgodne z RODO.

Podczas projektowania logo kierowaliśmy się tymi samymi kwestiami co przy stronie. Chcieliśmy, by było proste, czytelne, łatwe do zapamiętania, wyraziste, a jednocześnie z jasnym przekazem. Dwie elipsy, które się łączą, mają symbolizować wspólne działanie i zbieżność interesów. Kształt sygnetu z jednej strony nawiązuje do strzałki wskazującej wspólny kierunek, z drugiej do skrzydła motyla — którego poruszenie może zmienić więcej, niż się wydaje.

Banko Finanse to nowoczesny projekt, który łączy awangardowy styl z dbałością o szczegóły techniczne. Odważne rozwiązania powodują, że strona łatwo zapada w pamięć i wyróżnia się spośród konkurencji. Wyjątkowy, wyrazisty design podkreśla charakter firmy i przyciąga wzrok.

Mockup mobile Banko Finanse

... a Tobie w czym możemy pomóc ?

Internet daje nieskończone możliwości, a my pomożemy Ci je odkryć. Wspólnie możemy stworzyć Twoje wyjątkowe miejsce w sieci. Oferujemy kompleksową opiekę i profesjonalne usługi. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc lub skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej.